Семінар-презентація інтерактивної платформи з протидії дискримінації Stories that Move
21 та 22 серпня у м. Суми відбувся дводенний семінар-презентація інтерактивної платформи з протидії дискримінації Stories that Move.
До участі в семінарі долучились вчителі історії, мов, інформаційних технологій, шкільні психологи. Спільно із тренерами протягом двох днів вони знайомились із платформою та її можливостями, із методиками змішаного навчання, навчання видимого мислення, створення безпечного простору.
Окремі сесії були присвячені безпосередній роботі із навчальними модулями. Також учасники прослухали лекції про прояви дискримінації в різні епохи та країни, і про використання пропаганди та її вплив на історичних та сучасних прикладах. Вчителі одразу ж ділились враженнями від знайомства із платформою, можливість підняти в шкільному середовищі питання дискримінації, ідентичності, протидії явищам ксенофобії. Окрім того, учасники обговорювали можливість використання платформи на уроках історії, мов, громадянської освіти, правознавства, інформаційних технологій тощо.
Проект реалізується в Україні ГО «Простір толерантності» за сприяння Дому Анни Франк (Амстердам, Нідерланди), партнерства з Українським центром вивчення історії Голокосту та фінансової підтримки Фонду «Пам'ять, відповідальність і майбутнє» (THE FOUNDATION REMEMBRANCE, RESPONSIBILITY AND FUTURE http://www.stiftung-evz.de/eng/the-foundation.html).
Партнером проведення семінару-презентації в Сумах став Сумський обласний інституту післядипломної педагогічної освіти.
Фото: Dana Verstak
Оголошення
Дивитися всіОстанні Новини
-
«Українське суспільство і пам’ять про Голокост: досвід сучасної війни проти України».
27 січня 2023 року у Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту в приміщенні Інституту політичних і етнонаціональних досліджень імені І. Ф. Кураса НАН України відбудеться ХVІ круглий стіл «Українське суспільство і пам’ять про Голокост: досвід сучасної війни проти України».
[Докладніше] -
Круглий стіл “Єврейські студії під час російської агресії: погляди з України та США.
15 січня 2023 року Центр дослідження міжетнічних відносин проводить круглий стіл “Єврейські студії під час російської агресії: погляди з України та США.” Агресія Росії проти України в 2014 році, продовжена повномасштабною війною у лютому.
[Докладніше] -
Exodus-2022: свідчення єврейських біженців російсько-української війни
Київська міська єврейська громада за підтримки німецької фундації EVZ та інших партнерів запрошує Вас стати учасниками проекту Exodus-2022
Вперше після Другої світової війни та утворення держави Ізраїль у світі з'явилися десятки тисяч єврейських біженців. Для деяких із них це друга евакуація - перша була 1941-го від нацистів, друга - навесні 2022-го від росіян. Проєкт пропонує цикл відео зустрічей із цими двічі біженцями та Holocaust survivors, готовими поділитися своїми дивовижними історіями з двох епох.
[Докладніше] -
Бюлетень "Уроки Голокосту" № 4 (72), жовтень–грудень, 2022 р
Шановні колеги! Вийшло друком чергове число інформаційно-педагогічного бюлетеню Українського центру вивчення історії Голокосту "Уроки Голокосту", № 4 (72),жовтень–грудень, 2022 р.
[Докладніше] -
Ми дякуємо Вам, що були поруч цього року!
Дорогі друзі й подруги, колеги й колежанки!
[Докладніше]
Маємо велику честь привітати Вас з усіма новорічними святами! Цей найважчий рік нашої сучасної історії, час повномасштабного вторгнення російського ворога на українську землю, ми пережили разом. УЦВІГ разом з Вами продовжив наукову та освітню діяльність на благо наших колег та учнів.