Головна

Головна Графік заходів Увічнення пам'яті Геноцид Ромів Бабин Яр (Не)Дитячі історії Камені спотикання

Семінар-презентація з платформи протидії дискримінації «Stories that Move» в Полтаві

26 та 27 лютого 2020 року у м. Полтава лектори та тренери Українського центру вивчення історії Голокосту та Освітнього центру "Простір толерантності" працювали разом із вчителями та викладачами професійно-технічних навчальних закладів на дводенному семінарі-презентація інтерактивної платформи з протидії дискримінації Stories that Move.
Спільно із тренерами протягом двох днів вони знайомились із платформою та її можливостями, із методиками змішаного навчання, навчання видимого мислення, створення безпечного простору. Окремі сесії були присвячені безпосередній роботі із навчальними модулями.

Учасники обговорювали можливість використання платформи на уроках історії, мов, громадянської освіти, правознавства, інформаційних технологій тощо.
Проект реалізується в Україні ГО "Простір толерантності" за сприяння Дому Анни Франк (Амстердам, Нідерланди), партнерства з Українським центром вивчення історії Голокосту та фінансової підтримки Фонду "Пам'ять, відповідальність і майбутнє"

[http://www.stiftung-evz.de/eng/the-foundation.html]

Партнером проведення семінару-презентації в Полтаві стали Полтавський обласний інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського та Міський методичний кабінет Полтавського управління освіти.

[Фото: Dana Verstak]

Останні Новини

Дивитися всі

Top