Головна

Головна Графік заходів Увічнення пам'яті Геноцид Ромів Бабин Яр (Не)Дитячі історії Камені спотикання

Семінар-презентація з платформи протидії дискримінації «Stories that Move» в Полтаві

26 та 27 лютого 2020 року у м. Полтава лектори та тренери Українського центру вивчення історії Голокосту та Освітнього центру "Простір толерантності" працювали разом із вчителями та викладачами професійно-технічних навчальних закладів на дводенному семінарі-презентація інтерактивної платформи з протидії дискримінації Stories that Move.
Спільно із тренерами протягом двох днів вони знайомились із платформою та її можливостями, із методиками змішаного навчання, навчання видимого мислення, створення безпечного простору. Окремі сесії були присвячені безпосередній роботі із навчальними модулями.

Учасники обговорювали можливість використання платформи на уроках історії, мов, громадянської освіти, правознавства, інформаційних технологій тощо.
Проект реалізується в Україні ГО "Простір толерантності" за сприяння Дому Анни Франк (Амстердам, Нідерланди), партнерства з Українським центром вивчення історії Голокосту та фінансової підтримки Фонду "Пам'ять, відповідальність і майбутнє"

[http://www.stiftung-evz.de/eng/the-foundation.html]

Партнером проведення семінару-презентації в Полтаві стали Полтавський обласний інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського та Міський методичний кабінет Полтавського управління освіти.

[Фото: Dana Verstak]

Останні Новини

  • До 90-ї річниці вшанування пам’яті жертв голодоморів в Україні

    25 листопада 2023, день коли вся країна відзначала 90-і роковини вшанування пам’яті жертв голодоморів в Україні, з інтерв’ю на ТРК «Київ», присвяченому цим найтрагічнішим  подіям минулого століття в сучасній історії України, виступив керівник УЦВІГу, кандидат історичних наук, Анатолій Подольський.

    [Докладніше]
  • Новини виставки (Не)дитячі історії

    Завдяки зацікавленості наших колег з різних куточків України виставка (Не)дитячі історії продовжує подорожувати по навчальних закладах. 17 листопада завершилося експонування в Полтаві, де гідами виступили учениці та учні Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 38 Полтавської міської ради.

    [Докладніше]
  • Острожець: життя та загибель єврейської громади

    Острожець: життя та загибель єврейської громади / Петро Долганов. — Київ : Український центр вивчення історії Голокосту, 2023. — 90 с.

    [Докладніше]
  • «Музеї: Переосмислення». Початок проєкту

    17-19 листопада 2023 року в Києві відбувся семінар в рамках проєкту «Музеї: Переосмислення». Протягом трьох днів учасники обмінювалися досвідом, обирали стратегії та інструменти для реалізації новаторських ідей, підтримували один одного та знаходили шляхи спільного розвитку. Важливою частиною семінару стали дискусії щодо переосмислення роботи в умовах війни росії проти України та практичне заняття про травмачутливий підхід, зокрема у сфері виставок, заходів, шкільних проєктів.

    [Докладніше]
  • Нове видання у співпраці з Інститутом вивчення Голокосту і прав людини ім. Ольги Ленгель

    Вчимося з минулого — діємо заради майбутнього. Міждисциплінарний підхід до освіти про Голокост, права людини та міжкультурної освіти / Оана Нестіан-Санду ; пер. з англ. Катерина Малишевська. — Київ : Український центр вивчення історії Голокосту, 2023. — 100 с.

    [Докладніше]
Дивитися всі

Top