Головна

Головна Графік заходів Увічнення пам'яті Геноцид Ромів Бабин Яр (Не)Дитячі історії Камені спотикання

«Вчимося з минулого – діємо заради майбутнього» Навчання про історію Голокосту і права людини. Науково-методичний семінар

Метою семінару-школи є покращити рівень навчання про історію Голокосту та права людини в Україні. Програма надає можливість поєднати український та міжнародний досвід у викладанні цих тем та обґрунтуванні актуальності історичних подій у сьогоденні.
Семінар-школа являє 5-денну інтенсивну програму, направлену на освітян, вчителів середньої та старшої школи. Майбутні учасники школи мають продемонструвати певний досвід викладання про Голокост, а також мотивацію продовжувати навчати про Голокост і права людини після участі у школі. Після семінару-школи учасники зможуть подаватися на програму міні-грантів задля втілення освітніх проектів зі своїми учнями та донесення отриманої інформації до учнів власних шкіл та місцевих громад.

[Форма реєстрації]

Дедлайн: 23 вересня 2019 року

Участь є безкоштовною, учасники мають власним коштом доїхати до та з місця проведення семінару-школи.

[Детальна інформація]

А також звертайтесь на електронну адресу uhcenter@holocaust.kiev.ua або телефоном +380442859030.

Семінар є спільним заходом Інституту ім. Ольги Ленгель [The Olga Lengyel Institute for Holocaust Studies and Human Rights - TOLI] та Українського центру вивчення історії Голокосту.

Останні Новини

Дивитися всі

Top