Подорож "Історія Голокосту в Україні і Польщі"
-
20-та річниця створення Меморіалу та Музею на місці колишнього нацистського табору смерті у м. Белжець.
15 липня 2024 року на теренах колишнього нацистського табору смерті у Белжеці (Польща) відбулась урочиста церемонія вшанування пам’яті жертв, що були вбиті в роки Другої світової війни. Церемонія була присвячена 20-й річниці створення Меморіалу та Музею на цьому місці.
[Докладніше] -
XІІІ-й науково-освітній семінар ім. Роберта Кувалека
22-27 жовтня 2023 року після чотирирічної перерви відбувся науково-освітній семінар ім. Роберта Кувалека "Історія Голокосту в Західній Україні і Східній Польщі", організований у співпраці УЦВІГ і Осередку "Брама Гродська-Театр " за фінансової підтримки Claims Conference і American Jewish Committee.
[Докладніше] -
Семінар «Історія Голокосту в Західній Україні та Східній Польщі імені Роберта Кувалека »
2-7 грудня 2019 року пройшов XII науково-методичний семінар для викладачів історії та суспільних дисциплін «Історія Голокосту на теренах Західної України та Східній Польщі» імені Роберта Кувалека, організований спільно Українським центром вивчення історії Голокосту та Osrodek «Brama Grodska – Teatr NN». 14 викладачів історії, заступників з виховної роботи, шкільних психологів протягом 5 днів семінару слухали лекції з історії українських євреїв, та Галичини зокрема, історії Голокосту.
[Докладніше] -
ХI-й науково-освітній семінар ім. Роберта Кувалека
З 15 по 20 жовтня 2018 року в Україні та Польщі тривав XI науково-освітній семінар ім. Роберта Кувалека «Історія Голокосту в Західній Україні та Східній Польщі».
[Докладніше] -
Дев’ятий щорічний семінар ім. Роберта Кувалека «Історія Голокосту на теренах Західної України та Польщі»
22–27 серпня 2016 року Український центр вивчення історії Голокосту (Київ) у співпраці з Центром «Театр NN - Брама Гродська» (Люблін) та за участі Центру міської історії Центрально-Східної Європи (Львів) провів Дев'ятий щорічний освітньо-методичний семінар для викладачів історії та гуманітарних дисциплін "Історія Голокосту на теренах Західної України та Польщі".
[Докладніше] -
Восьмий щорічний семінар ім. Роберта Кувалека «Історія Голокосту на теренах Західної України та Польщі»
Український центр вивчення історії Голокосту (Київ) у співпраці з Центром «Театр Брама Гродська» (Люблін) та за участі Центру міської історії Центрально-Східної Європи (Львів) і за підтримки Американського єврейського комітету та Конференції з матеріальних претензій євреїв до Німеччини провів 3-8 жовтня 2015 року Восьмий щорічний освітньо-методичний семінар для викладачів історії та гуманітарних дисциплін "Історія Голокосту на теренах Західної України та Польщі".
[Докладніше] -
Сьомий щорічний семінар "Історія Голокосту на теренах Західної України та Польщі"
Український центр вивчення історії Голокосту(Київ) у співпраці з Державним Музеєм Майданек (Республіка Польща) і Центром міської історії Центрально-Східної Європи (м. Львів) за підтримки American Jewish Committee, Taube Foundation for Jewish Life & Culture та Conference on Jewish Material Claims Against Germany провів 24-29 червня 2014 року Сьомий щорічний науково-методичний семінар для викладачів історії, а також для молодих українських науковців "Історія Голокосту на теренах Західної України та Польщі".
[Докладніше] -
Шостий щорічний семінар "Історія Голокосту на теренах Західної України та Польщі",
Український центр вивчення історії Голокосту у співпраці з Державним Музеєм Майданек (Республіка Польща) і Центром міської історії Центрально-Східної Європи (м. Львів) та за підтримки Claims Conference проводять 7-12 грудня 2013 р. черговий, вже шостий щорічний науково-методичний семінар для викладачів історії та суспільних дисциплін університетів та середніх навчальних закладів України.
[Докладніше] -
П'ятий щорічний семінар "Історія Голокосту на теренах Західної України та Польщі",
Український центр вивчення історії Голокосту у співпраці з Державним Музеєм Майданек (Республіка Польща) і Центром міської історії Центрально-Східної Європи (м. Львів) та за підтримки American Jewish Committee та Claims Conference провели 13-18 серпня 2011 р. черговий, вже п'ятий щорічний науково-методичний семінар для викладачів історії та суспільних дисциплін середніх навчальних закладів України "Історія Голокосту на теренах Західної України та Польщі".
[Докладніше] -
Науково-методичний семінар "Історія Голокосту на теренах Західної України та Польщі"
Український центр вивчення історії Голокосту у співпраці з Меморіальним Музеєм Белжец та Державним Музеєм Майданек (Республіка Польща) та за підтримки American Jewish Committee та Claims Conference провів 14-20 серпня 2010 року науково-методичний семінар для викладачів історії та суспільних дисциплін середніх навчальних закладів України "Історія Голокосту на теренах Західної України та Польщі".
[Докладніше] -
Науково-методичний семінар для вчителів у Польщі
Український центр вивчення історії Голокосту за підтримки Міністерства освіти і науки України у співпраці з Меморіальним Музеєм Белжец та Державним Музеєм Майданек (Республіка Польща) провів науково-методичний семінар для викладачів історії та суспільних дисциплін середніх навчальних закладів України "Історія Голокосту на теренах Західної України та Польщі" з 31 березня по 5 квітня 2009 року.
[Докладніше] -
Історія Голокосту на теренах Польщі та України Науковий семінар для українських студентів
В середині квітня 2008 року Український центр вивчення історії Голокосту у співпраці з польськими колегами: Меморіальними Музеями на місцях колишніх нацистських концентраційних таборів і таборів смерті Майданек та Белжець, провели спільний науковий семінар для студентів - майбутніх істориків з різних українських університетів.
[Докладніше] -
Освітня подорож до Меморіального музею у Белжеці
Український центр вивчення історії Голокосту у співпраці з Меморіальним музеєм у Белжеці та за фінансової підтримки Американського єврейського комітету і Клеймс Конференс організували 15 - 21 березня 2007 р. у Польщі освітній семінар для українських вчителів та студентів.
[Докладніше]
Останні Новини
-
ЗНАТИ І ПАМЯТАТИ Актуальні дослідження та інформаційні продукти про геноцид ромів у роки Другої світової війни
20 вересня 2024 року в Києві відбувся круглий стіл на тему «Знати і пам’ятати: актуальні дослідження та інформаційні продукти про геноцид ромів у роки Другої світової війни». Захід відбувся за ініціативи Державної служби України з етнополітики та свободи совісті (ДЕСС) і об’єднав представників органів влади, істориків, освітян, культурних діячів та громадські організації для обговорення важливості збереження пам’яті про геноцид ромів і популяризації знань про цю трагедію.
[Докладніше] -
Нова рубрика #ІсторіяФото у соціальній мережі
Український центр вивчення історії Голокосту відкрив на своїй офіційній сторінці у соціальній мережі Facebook нову рубрику “Історія_Фото” де ми нагадуємо випускникам проєктів Центру про важливі та яскраві моменти нашої наукової та педагогічної діяльності та збираємо відгуки, рефлексії та спогади учасників цих проєктів різних років.
[Докладніше] -
Райгород і Соболівка: життя та загибель єврейських громад
Райгород і Соболівка: життя та загибель єврейських громад / Наталія Дерев'янко. — Київ : Український центр вивчення історії Голокосту, 2023. — 137 с.
[Докладніше] -
З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!
Друзі, колеги та колежанки! З Днем Незалежності України!
Це свято завжди було для нас символом гордості, єдності та свободи. Але сьогодні, коли наша країна проходить через один із найскладніших періодів у сучасній історії, це свято набуло ще більшого значення. Ціна, яку ми платимо за наше прагнення жити гідно в єдиній, незалежній та успішній європейській державі, є надзвичайно високою.
[Докладніше] -
Семінар-школа “Історія Голокосту в Україні: вивчення, викладання, пам'ять”, 2024
Український центр вивчення історії Голокосту в співпраці з Меморіалом «Яд Вашем» (Єрусалим) провів щорічний семінар-школу «Історія Голокосту в Україні: вивчення, викладання, пам'ять».
[Докладніше]