Головна

Головна Графік заходів Увічнення пам'яті Геноцид Ромів Бабин Яр (Не)Дитячі історії Камені спотикання

Семінар «Історія Голокосту в Західній Україні та Східній Польщі імені Роберта Кувалека »

Лекції читали Владислава Москалець та Андрій Усач. В українській частині семінару учасники також відвідали експозицію "Юдаїка" у Львівському музеї історії релігії, про яку розповів її куратор Макси Мартин, місця пам'яті у Львові, Раві-Руській та Жовкві, де екскурсії проводили Ольга Педан--Слєпухіна, Любов Кремінець, Михайло Скрипка. Ще однією знаковою подією української частини семінару стала лекція від відомого дослідника історії Голокосту в Польщі Яна Томаша Ґросса. Під час польської частини семінару учасники відвідали меморіальні центри на місцях колишніх таборів смерті - Белжець та Майданек. Окрім того, на практикумах вони мали змогу ознайомитись із різними методиками та формами викладання історії Голокосту в цих згаданих інституціях. Лекції та воркшопи для учасників проводили Йоанна Зентар, Голда Шемеш, Ева Копер, Беата Сівек-Чюпак, Йоланта Ласковська, Агата Радковська, Володимир Дишлевук, Роберт Шухта. Семінар проводився за фінансової підтримки American Jewish Committee та Conference on Jewish Material Claims Against Germany

[Фотогалерея]

Останні Новини

 • Звіт про діяльність Українського центру вивчення історії Голокосту. 2023 рік

  Шановні друзі!  На сайті Центру опубліковано звіт про наукову та освітню діяльність УЦВІГу за 2023 рік.  

  [Докладніше]
 • Кисилин: життя та загибель єврейської громади

  Кисилин: життя та загибель єврейської громади / Петро Долганов. — Київ : Український центр вивчення історії Голокосту, 2023. — 81 с.

  [Докладніше]
 • Виставка "Коротка історія насильства"

  З 14 лютого по 31 березня 2024 року у Рівненському обласному краєзнавчому музеї буде експонуватися виставка "Коротка історія насильства: Друга світова війна та Голокост у західній Волині" У виставці “Коротка історія насильства: Друга світова війна та Голокост у західній Волині” оповідається про події 1939–1945 років на території теперішніх Волинської, Рівненської та півночі Тернопільської областей та про те, як екстремальне насильство часів Другої світової війни вплинуло на мешканців регіону.

  [Докладніше]
 • Доповіді круглого столу до Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту у відкритому доступі

  На YouTube каналі Українського центру вивчення історії Голокосту вже розміщені відеозаписи XVII щорічного круглого столу «Українське суспільство і пам'ять про Голокост: досвід сучасної війни проти України», який був проведений 26 січня 2023 року до Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту.

  [Докладніше]
 • Виставка “(Не)Дитячі історії” в Іллінцях

  Наприкінці січня - на початку лютого 2024 інтерактивну виставку «(Не)Дитячі історії» приймала в себе Вінниччина. За ініціативою нашої колеги з Бабинського ліцею п. Оксани Карпини виставка відкрилася в Центрі активності громадян Іллінецької ТГ. Учениці п. Оксани стали ведучими виставки, а працівники Центру активності забезпечили анонсування, прийом відвідувачів та бездоганний логістичний супровід.

  [Докладніше]
Дивитися всі

Top