Другий щорічний навчально-методичний семінар з історії Голокосту в європі для викладачів історії українських шкіл
З 18 по 30 листопада 2007 року в Інституті Яд Вашем (Єрусалим) відбудеться Другий щорічний навчально-методичний семінар з історії Голокосту в Європі для викладачів історії українських шкіл. Група складається з 18 учасників, які представляють середні навчальні заклади з усіх регіонів України. Семінар став можливим завдяки зусиллям Українського центру вивчення історії Голокосту (Київ, Україна) у співпраці з Меморіальним Інститутом пам'яті жертв Катастрофи та героїв Опору Яд Вашем (Єрусалим, Ізраїль). Це вже друга українська група викладачів (перша група відвідала Яд Вашем у листопаді 2006 року) запрошена до участі в навчальному семінарі в Єрусалимі. Основна мета семінару - поширення викладання історії Голокосту в навчальних закладах України з використанням найсучасніших педагогічних технологій, методик та підходів. Семінар відбувається на базі Міжнародної школи вивчення Голокосту Інституту Яд Вашем, програма семінару включає: лекції, робочі групи, круглі столи, екскурсії , дискусії, що присвячені проблемам загальної історії єврейського народу та історії Голокосту на теренах Європи. Учасники семінару - досвідчені викладачі історії та суспільних дисциплін, що професійно займаються питаннями викладання проблематики толерантності та історії Голокосту, співпрацюючи в цій темі з Українським центром вивчення історії Голокосту і Всеукраїнською Асоціацією викладачів історії та суспільних дисциплін "Нова Доба"
Оголошення
Дивитися всіОстанні Новини
-
Подання робіт на Конкурс «Історія і уроки Голокосту» ім. І.Б. Медвинського
Шановні колеги та колежанки! На нашу адресу прийшло понад 50 заявок на участь у щорічному конкурсі дослідницьких і творчих робіт «Історія і уроки Голокосту» ім.І.Б.Медвинського.
[Докладніше]
Нагадуємо, що виконані роботи відправляються в електронному!!! і роздрукованому вигляді на адресу Центру до 10 квітня 2023 року включно. Для художніх робіт це означає фото або скан високої якості. Робота вважається отриманою лише після письмового підтвердження про це з боку Організатора. -
Друга світова війна на мапі України
У Національному музеї історії України у Другій світовій війні презентували унікальний та вкрай важливий проєкт- створили електронно-картографічний проєкт «Друга світова на мапі України»
[Докладніше] -
Форум часопису "Україна Модерна": "Голокост в Україні"
Міжнародний інтелектуальний часопис «Україна Модерна» у 2023 році готує спеціальний випуск журналу: «Форум "Голокост в Україні: як (не)пишуть історію злочину".
[Докладніше] -
Заходи в рамках міжнародного проєкту «Мережа пам’яті» в краєзнавчому музеї м. Охтирка
20 лютого у музеї гостинно відкрив свої двері кіноклуб "DOCUпанорама". Глядачами були представники єврейської громади міста, охтирчани. До перегляду було запропоновано фільм "Безголосся" режисерок Анни Малахової та Анни Дорожко, історичний консультант проєкту - Андрій Усач. Цей фільм про Голокост і про культуру пам'яті. Голоси з минулого і сучасного розповідають про події Голокосту в Турці. Це фільм про трагедію євреїв і українців - Праведників світу. Модератор кіноклубу Людмила Міщенко наголосила на важливості збору свідчень, фіксації подій про Голокост на Охтирщині. Фільм не залишив нікого байдужим. Тривало довге обговорення.
[Докладніше] -
Міжнародна виставка «Захисники/Defenders»
22 лютого до роковин повномасштабного вторгнення росії на територію України, наші партнери, Національний музей історії України у Другій світовій війні, презентував виставковий проєкт «Захисники». Проєкт «Захисники» – про мужніх, відважних, сталевих, стійких, сильних, героїчних, красивих. Промовисті фото українських воїнів, які вже понад рік чинять упертий опір тотальному злу, боронять рідну землю й стоять на сторожі безпеки Європи та світу.
[Докладніше]